03148, м. Київ, пр. Л. Курбаса, 2-Б, оф. 702
Замовити дзвінок

В основний комплект підключення модульного резервуара входить:

  • патрубок заливу;
  • патрубок переливу;
  • патрубок зливу;
  • донний злив;
  • люк для обслуговування;

 

Вода (або інші рідкі речовини) надходять в ємність або через дах, або через патрубок заливу в боковій стінці зверху ємності. Боковий патрубок — це труба Ø 32-250 мм, яка закінчується оцинкованим фланцем з резиновою прокладкою.

Забір води (або іншої речовини) з емності відбувається через патрубок зливу в боковій стінці знизу ємності, обо через донний злив. Боковий відвід також закінчується оцинкованим фланцем. Боковий відвід не забезпечує повне спорожнення резервуара, якщо це необхідно, встановлюють донний злив.

 

Якщо діаметр зливного відводу повинен бути більше 250мм, або необхідно повне спорожнення резервуара, встановлюють донний злив. Донний злив представляє собою трубу будь-якого діамеира (металеву, ПВХ, ПП, ПЕ), яку обтискають хомутом. В більшості випадків в резервуар встановлюють як боковий відвід для забору води (або іншої рідини) так і донний злив. З боковим відводом легше монтувати обв'язку з трубопроводом, а донний злив необхідний, щоб  періодично повністю спорожнювати ємність та проводити очищення. 

Переливний патрубок монтується трохи вище бокового заливного відводу й також закінчується фланцем.

При необхідності додатково встановлюють й інші елементи обв'язки такі як поплавки, крани, драбини, насоси, мірна шкала, вентиляційні патрубки та всі можливі датчики.

  

Зв'язок з нами:
info@ecotank.org
+38(067) 505-29-50
Пн-Пт 8:45-17:45
м. Київ, пр. Л. Курбаса, 2-Б, оф. 702
Ваше ім'я:
Номер телефону: