03148, м. Київ, пр. Л. Курбаса, 2-Б, оф. 702
Замовити дзвінок

Модульні ємності встановлюються з металевим або пластиковим дахом, у деяких випадках без даху.

металлическая крыша модульной емкости для питьевой воды натяжная гибкая крыша модульной емкости для воды

Металевий дах: встановлюють на ємності, які експлуатуються цілорічно. Такий дах витримує снігове та вітрове навантаження. Металевий дах — це каркас з оцинкованих ферм та листів перекриття. Ферми кріпляться до каркасу ємності, а оцинковані листи з'єднуються між собою та фермами саморізами з резиновими перстинами. Місця з'єднання листів перекривають водовідливами.

  • Діаметр металевого даху від 3,7 до 25,6 м.
  • Товщина настилу — 0,75-1 мм.
  • Максимальне снігове навантаження — 180 кг/ м2

Пластиковий дах: встановлюють на резервуари, які експлуатуються сезонно на вулиці, або в приміщенні. Такий дах захищає речовини, які зберігаються в резервуарі, від потрапляння пилу, дощової води, опалого листя, комах. Кріпиться пластиковий дах до каркасу ємності через люверси за допомогою тросу. Тарапуліновий дах на ємностях, що використовують на вулиці, потрібно знімати в зимовий період.

Діаметр натяжного даху від 3,7 до 25,6 м. Якщо діаметр перевищує 7,3 метра, необхідно встановлювати центральний опорний стовп.

Матеріал — тарапулін, сучасний тентовий матеріал.

Без даху: можуть експлоатуватись резервуари, які використовують для поливу в теплицях, ємності для сбору дощової води, ємності для стічної води, для сезонної експлуатації.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Зв'язок з нами:
info@ecotank.org
+38(067) 505-29-50
Пн-Пт 8:45-17:45
м. Київ, пр. Л. Курбаса, 2-Б, оф. 702
Ваше ім'я:
Номер телефону: