03148, м. Київ, пр. Л. Курбаса, 2-Б, оф. 702
Замовити дзвінок

 

Для монтажа модульного резервуара найчастіше необхідна стрічкова бетонна основа. Такий тип фундаменту підходить для більшості резервуарів. Конструкція резервуара вразлива до осіданням тільки в районі стінки резервуара або в місці установки центральної колони. В інших місцях гідроізолююча мембрана здатна істотно деформуватися разом з основою (до 500мм) без втрати герметичності. З огляду на це, бетонування всієї поверхні не потрібно. Суцільний (плитний) фундамент рекомендований лише в разі, якщо необхідно повне спорожнення ємності. Якщо для таких резервуарів використовувати стрічковий фундамент, то можливі місцеві просідання ґрунту основи під мембраною, і виникнення "калюж", які неможливо буде видалити без дренажного насоса. Остаточне рішення про форму фундаменту, глибину залягання та інше необхідно приймати виходячи з місцевих умов.

 

Вимоги до поверхні бетонної основи — перепад не більше 1%, оштукатурювання не обов'язково.

Марка бетонна — не нижче М300.

Всередині стрічкової бетонної основи необхідно вирівняти ґрунт, прибрати коріння, сміття, каміння та інші гострі предмети, потім насипати шар піска завтовшки 10 см. Ззовні фундаменту для зручності монтажа ємності, бажано вирівняти та ущільнити грунт або зробити відмостку шириною 1 метр.

Коли ємність встановлюється в приміщенні, то бетонна основа в більшості випадків, вже існує. Тому достатньо зробити шар піску товщиною 5 см. Але якщо готова бетонна основа має значні перепади, то необхідно залити вирівнювальний шар бетону по периметру ємності шириною 200 — 300 мм.

Якщо модульна ємність для поливу монтується в полях та використовується для сезонного поливу, тоді можна влаштувати полегшений фундамент з плит.

 

 
 
Зв'язок з нами:
info@ecotank.org
+38(067) 505-29-50
Пн-Пт 8:45-17:45
м. Київ, пр. Л. Курбаса, 2-Б, оф. 702
Ваше ім'я:
Номер телефону: