03148, м. Київ, пр. Л. Курбаса, 2-Б, оф. 702
Замовити дзвінок

Модульні ємності – надійний та економічний спосіб зберігання великих об'ємів рідини. Зберігання рідин в модульних резервуарах успішно використовують у світі протягом останніх 40-ка років. Оцинкований металевий каркас забезпечує надійність ємностей. Всередині каркаса знаходиться пластиковий вкладиш з поліпропілена, який забезпечує герметичність та тривалий срок експлуатації.

Все, що потрібно знати про гібридні резервуари

Для виготовлення металопластикових резервуарів використовуємо типові модульні елементи. За рахунок цього є можливість виконати збірку великих резервуарів за дуже короткий термін і за конкуренто прийнятною ціною. Виходячи з цього, габаритні розміри ємностей можна варіювати, тому резервуар можна розмістити в приміщеннях, де є обмеження висоти або в уже збудованому приміщенні з вузьким дверним прорізом. Збірка ємностей даної серії виконується безпосередньо на місці експлуатації. За рахунок цього, вивчити якість продукції, що поставляється можна на початковому етапі.

 

Переваги сталевих збірних резервуарів

Крім універсальності в застосуванні, модульні збірні конструкції мають певні переваги:

  • широкий діапазон обсягів і габаритів - від 18 до 4000 м3;
  • немає потреби зводити суцільний фундамент;
  • ємність можна утеплити в зимову пору року;
  • підходить для цілорічної експлуатації;
  • обв'язка будь-якої складності.

Резервуар ідеально підходить для зберігання харчових або промислових рідин, може використовуватись в якості пожежних резервуарів, для зберігання мінеральних добрив або виступати повноцінною рибною водоймою.

Технічні характеристики ємностей:

Для виготовлення корпусу гібридної ємності використовується оцинкована гофрована сталь. Якщо говорити про технічні дані, то тут слід відзначити:

  • мінімальний модуль пружності 350 N / mm;
  • покриття цинком - мінімум 275 г / м2;
  • ємності, які використовують для зберігання мінеральних речовин додатково гальванізують хімічно стійким покриттям.

Вкладиш в своїй основі містить ПВХ або мембрану поліпропілену. Герметичність вкладиша перевіряється шляхом надлишкового тиску. Дах резервуара може бути двох варіантів: натяжний, якщо мова йде про експлуатацію в приміщенні або самонесучий всесезонний для будь-яких погодних умов.

Резервуар включає в себе сталеву стіну, в якій закріплений вкладиш в залежності від рідини, яка буде зберігатися. Стандартно всі ємності забезпечені відводами для наливу і зливу. Оцинкована сталь з легкістю переносить снігові і вітрові навантаження. У тих місцях, де з'єднуються листи, встановлюють водовідливи. Резервуар додатково комплектується ревізійним люком. Для монтажу немає необхідності використовувати техніку спеціального призначення.

 
Зв'язок з нами:
info@ecotank.org
+38(067) 505-29-50
Пн-Пт 8:45-17:45
м. Київ, пр. Л. Курбаса, 2-Б, оф. 702
Ваше ім'я:
Номер телефону: