03148, м. Київ, пр. Л. Курбаса, 2-Б, оф. 702
Замовити дзвінок

 
Чи можливо в модульних резервуарах зберігати кислоти та інші агресивні реовини?

Внутрішній вкладиш з поліпропілену є стійким до більшості агресивних речовин. З іншого боку, дах ємності не повністю герметичний і пари агресивних речовин випаровуються з ємності. Тому ми рекомендує використовувати ємності для зберігання слабоагресивних речовин (лужні, сольові розчини) і НЕ використовувати для зберігання кислот (сірчана, соляна, азотна).

Чи можливо встановити ємність під землю?

Модульні резервуари - це резервуари наземного виконання. Але допускається і підземна установка ємності.

Модульні ємності об'ємом до 1219 м³ можуть встановлюватися підземно. Можлива глибина ємності 2,4 м. Для цього додатково посилюються ребрами жорсткості і гідроізолюють стінки ємності. Якщо ємність встановлюється частково заглибленим на 1,25 метра, додаткових підсилень не потрібно.

Чи можливо зібрати ємність самотушки? Скільки людей потрібно для цього? Потрібен підйомний кран?

Модульна ємність збирається тільки фахівцями. Робочі замовника можуть бути залучені для виконання підручних робіт. Кран для збірки не потрібен

Який розмір бетонної основи потрібен для модульного резервуара? Чи потрібен суцільний фундамент?

Робити суцільну бетонну основу НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО. Робиться «кільцевий фундамент» по периметру ємності (ширина кільця 40-60 см.), А всередині кільця робиться підсипка піском (товщина 10 см.). Таким чином витрати на підготовку основи модульних ємностей є мінімальними.

Чи відрізняється ціна ємносте, які встановлюються на вулиці та в приміщенні?

«Вуличні» ємності мають металевий дах, що витримує снігове навантаження. Вартість цього даху є досить високою. «Внутрішні ємності» мають натяжний пластиковий дах з мембрани 0,5 мм., Вартість якої мінімальна. Відповідно, ціна «вуличних» ємностей значно вище «внутрішніх».

Чи можливо встановити в резервуар датчики рівня, мірну шкалу підігрів?

Модульні ємності можуть комплектуватися будь-якими датчиками, відводами, мірними трубками, системою підігріву.

Резервуар перемерзає в зимовий період? Чи можливо використовувати резервуар цілорічно?

Для того щоб вода в ємності не перемерзала, застосовуються такі опції: часткове заглиблення або обвалування ємності, підігрів, утеплення, постійна циркуляція води. У кожному конкретному випадку застосовується одна або кілька опцій в залежності від регіону проживання, періодичності спорожнення ємності і температури рідини, що поступає.

В модульних резервуарах дозволяється зберігати питну воду та харчові продукти?

В модульній ємності можна зберігати питну воду і харчові продукти - маємо санітарно-гігієнічний дозвіл на контакт з питною водою і харчовими продуктами.

Як мити резервуар, та як часто це робити?

Для миття ємності можна застосовувати будь-які миючі засоби. Заборонено використовувати гострі предмети (граблі, лопати), які можуть пошкодити мембрану. Періодичність миття - у міру забруднення.

 Протягом якого терміну може експлуатуватись модульний резервуар?

Нормативний термін експлуатації модульної ємності не обмежений. Модульні ємності вперше почали застосовуватися в Австралії і США більше 30 років тому. Ємності, побудовані 30 років тому, експлуатуються і сьогодні.

Чим краще модульна ємність від бетонної та металевої?

Термін експлуатації модульної ємності набагато більше, ніж бетонної або металевої. Вона не вимагає проведення ремонтів, роботи по обслуговуванню мінімальні. Процес будівництва простіше і швидше, при необхідності модульну ємність можна розібрати і зібрати в іншому місці. Тому при відносній рівності цін, модульна ємність є оптимальним варіантом в більшості випадків.   

На скільки довго монтується модульна ємність?

Як приклад: ємність 100 м3 збирається один день, ємність об'ємом 500 м3 - 3 дня бригадою з 4 чоловік

Чи можливо зробити модульну ємність з нестандартними розмірами?

Ми маємо типові розміри по діаметру і висоті ємності. Діаметр ємності змінити не можна, висота ємності може бути будь-яка. Таким чином, за рахунок зміни висоти можливо підібрати ємність будь-якого обсягу.

Чи можливо в модульній ємності зберігати КАС (добрива)?

Так. Мембрана поліпропілену, з якої зроблений вкладиш, є стійкою до більшості агресивних речовин, включаючи КАС. Так як КАС має щільність 1,35-1,4, то корпус ємності виготовляється з високоміцного металу і додатково наноситься хімічний захист на оцинковану поверхню.

Чи дозволяється зберігати в модульних резервуарах бензин, ГСМ?

Ні.

Яка товщина металу та пластикової мембрани? Чи витримає вона великий об'єм води?

Стандартна товщина пластикової мембрани - 0,75 мм., Профільованого металу - 0,9-2 мм. Ємність має великий запас міцності (5-7 разів), так як міцність металу зростає в кілька разів за рахунок профілювання, круглої форми і спеціального покриття, тому порівняння по товщині з суцільнометалевими ємностями є технічно невірним.
Показник розтягування мембрани ENPEX FPP при розриві становить 250%. Іншими словами, мембрана дуже добре розтягується, не втрачає своїх властивостей, коли збирається складками. Тому, як це не парадоксально на перший погляд, збільшення товщини мембрани погіршує експлуатаційні характеристики вкладиша в цілому.

Яка максимальна температура води може бути в ємності?

Для води максимальна температура становить + 86˚С, для агресивних речовин + 60˚С. Комплектуємо ємності спеціальною мембраною, в яких може зберігатися вода з постійною температурою + 120˚С.

Чи потрібен проект для будівництва резервуара? Робите Ви проекти?

У більшості випадків проект потрібен. Однак проектується ємність не окремо, а в складі будівництва (реконструкції) цілого об'єкта. Ми надаємо всі необхідні для проектування дані. У багатьох випадках ємності поставляються за договором поставки без проекту. Також ми маємо затверджені державним центром стандартизації технічні умови, що дозволяє поставляти резервуар без проекту.

Як ремонтувати вкладиш у випадку протікання? Чи були у Вас такі випадки?

У випадку протікання вкладиша приварюється латка в місці течі. Це дуже схоже на ремонт човнів або надувних матраців. У нас були два такі випадки. У першому Замовник пропалив вкладиш, коли поруч варив металеві труби. У другому трактор на птахофабриці в'їхав в ємність. Ми замінили кілька листів металу і заварили мембрану.

Який максимальний об'єм модульного резервуара?

Наземної модульної ємності - 4200 м³, підземної ємності - 1 219 м³.

Зв'язок з нами:
info@ecotank.org
+38(067) 505-29-50
Пн-Пт 8:45-17:45
м. Київ, пр. Л. Курбаса, 2-Б, оф. 702
Ваше ім'я:
Номер телефону: