03148, м. Київ, пр. Л. Курбаса, 2-Б, оф. 702
Замовити дзвінок

В даний час на ринку існує чотири основні види резервуарів: зварні резервуари, бетонні, пластикові та сучасні модульні резервуари Ecotank. Наші модульні РВС займають першість завдяки новій технології, яка покращила технічні та експлуатаційні характеристики при цьому зменшивши витрати на виробництво резервуарів. На відміну від зварних РВС та бетонних, для монтажу модульного резервуара не потрібно використовувати важку техніку, що суттєво зменшує термін виробництва та фінансові витрати. Водночас маючи листи з гофрованої оцинкованої сталі та мембрани вкладиша, це дозволило збільшити міцність резервуара та уникнути корозії метала. Пластикові резервуари мають схожі експлуатаційні характеристики з модульними РВС але, вони мають менший діапазон розмірів та об’єму, в той час як модульні резервуари роблять від 20м3 до 4000м3. Також вартість сировини для виробництва пластикових резервуарів висока, що робить їх майже в два рази дорожче від модульних при однакових об’ємах резервуарів.

Найпростіший спосіб дізнатись вартість модульного резервуара це – заповнити опитувальний лист, після чого з вами зв’яжуться наші спеціалісти для прорахунку ціни резервуара. Для визначення правильної вартості РВС треба враховувати важливі критерії.

Призначення резервуара.

  • Резервуари можуть використовуватись для пожежного запасу води на підприємствах, складських приміщеннях, елеваторах тощо. Такі резервуари необхідно додатково укомплектовувати системою підігріву та утепленням.
  • Як запас питної та побутової води для господарств, теплиць (як резервуар для поливу) та житлових комплексів.
  • Для збереження запасів КАС та РКД, в цьому випадку використовується посилена конструкція РВС для рідин щільністю 1,33 г/см3.

Розташування: вулиця, підземний або приміщення.

  • При необхідності монтажу резервуара на вулиці його комплектують металевим дахом, який витримує навантаження в 180 кг/м2. Також встановлюють утеплення та підігрів, але якщо в резервуарі відбувається постійний розбір та наповнення водою, як на водоканалах, то такі опції не обов’язкові.
  • Оскільки наші модульні ємності складаються з окремих частин, їх легко встановлювати в приміщенні. Такі резервуари комплектуються натяжним дахом (тарапулін), він захищає резервуар від потрапляння всередину бруду та пилу, також це істотно впливає на ціну РВС, що робить його економічно вигіднішим серед конкурентів.
  • Підземні резервуари найчастіше використовують в системі пожежогасіння. Вони утепляються, що запобігає їх промерзанню та необхідності постійного контролю. На такі пожежні ємності додатково монтують ребра жорсткості та роблять зовнішню обробку резервуара. В цьому випадку потрібно враховувати додаткові витрати на земельні роботи по влаштуванню котлована.

Комплектація резервуара та розмір РВС.

·         На вартість модульних резервуарів також впливає їх комплектація. В РВС можливо встановити патрубки з фланцями від ДУ32 до ДУ400, укомплектувати драбиною з огорожею, системою підігріву, датчиками КВПіА, фільтрами поглиначами тощо. Зазвичай комплектація та розмір резервуара визначається на етапі проектування, якщо у замовника вже є готовий проект РВС, наші спеціаліст зроблять підбор розмірів резервуара та його комплектації виходячи з проектної документації.

Місце виконання монтажних робіт.

·         Наша компанія виконує роботу по встановленню резервуарів під ключ. Для визначення вартості доставки необхідно розуміти точну адресу проведення робіт.

На якому етапі запит.

  • На етапі проектування об’єкта, наші спеціалісти допомагають замовнику визначити необхідні розміри, об’єм та комплектацію резервуарів Екотанк. Також наші спеціалісти надають всю технічну  інформацію та можливі варіанти додаткового обладнання для проектних організацій РВС.
  • Якщо у замовника вже є готовий проект, наша компанія робить підбір комплектації, розміру, об’єму РВС, розрахунок вартості робіт та готує креслення згідно проектної документації.

Сезон проведення монтажу РВС.

Сезон проведення монтажних робіт не впливає на вартість резервуара, але ця інформація допомагає визначити терміни виробництва та тривалість проведення робіт на об’єкті замовника. Оскільки кожен проект резервуара має свої терміни, маючи цю інформацію ми маємо змогу разом з замовником визначити конкретні дати виїзду.

Зв'язок з нами:
info@ecotank.org
+38(067) 505-29-50
Пн-Пт 8:45-17:45
м. Київ, пр. Л. Курбаса, 2-Б, оф. 702
Ваше ім'я:
Номер телефону: