03148, м. Київ, пр. Л. Курбаса, 2-Б, оф. 702
Замовити дзвінок

Витрата води в вимогах пожежної безпеки

До того, як почати будівництво резервуарів або зводити штучну водойму, слід розрахувати обсяг води, яка буде витрачатися на гасіння пожеж на підприємстві, а також довжину трубопроводу і його діаметр.

Відповідно до СП, на території підприємства повинно бути не менше двох пожежних водойм, і при цьому кожен з них повинен вміщати в себе не менше 50% водного об'єму на гасіння пожежі.

Розміри пожежної ємності слід розрахувати відповідно до СП. Вони регламентують витрати води автоматичними системами, внутрішніх трубопроводів і встановлених на його трубопроводів ПК.

Витрата обсягу води, який необхідний для об'єкта, буде істотно відрізнятися. Для сільських поселень він становить 5 л / с для села, до 35 л / с для висотної будівлі, яке досягає 12 поверхів і його площа має понад 50 тис. квадратних метрів.

Також запас води, який містить пожежна ємність, повинен загасити всі сільські поселення, будівлі підприємства, які розташовуються окремо, зокрема склади пиломатеріалів закритого типу не менше, ніж 3 години.

Після того, як гасіння буде закінчено і резервуар буде порожнім або запас води зменшиться, необхідно встановити максимальні термін, за який початковий обсяг води повинен відновлюватися. Якщо підприємство має категорію А, Б, В, то час має становити до доби, а якщо Г або Д - то до півтори доби.

Наші фахівці підберуть вам протипожежний резервуар.

Зв'язок з нами:
info@ecotank.org
+38(067) 236-54-77
+38(050) 352-66-25
Пн-Пт 8:45-17:45
м. Київ, пр. Л. Курбаса, 2-Б, оф. 702
Ваше ім'я:
Номер телефону: