03148, м. Київ, пр. Л. Курбаса, 2-Б, оф. 702
Замовити дзвінок

Вимоги до питної води

Якість питної води регулює закон «Про санітарно-епідемічне благополуччя населення», а також склепінням санітарних правил СанПіН і вимогами ДСТУ.

Згідно з чинним законодавством, питна вода визначається як вода господарського призначення, яка є харчовим продуктом і при цьому повинна відповідати великій кількості санітарно-гігієнічних вимог, як фізичним, так і хімічними, бактеріологічними.

Слід звернути особливу увагу на бактеріологічні показники. Існує кілька типів бактерій. Виділяють патогенні, які можуть провокувати захворювання, і сапрофітні, які існують для того, щоб здійснює переробку органічних останків.

Непрямий рівень бактеріологічного забруднення води можна визначити по тому, яка кількість кишкової палички знаходиться в ній. Її кількість вимірює спеціальний показник - колі-титри або колі-індекси. У першому випадку це обсяг води, який містить в собі одну одиницю кишкової палички, а в другому випадку індекс не повинен становити більше 3.

Також бактеріологічні показники допомагають нормувати кількість патогенних мікроорганізмів. Мікробне число - показник, який відображає число бактерій, які містяться в 1 мл води. Водопровідна вода, наприклад, має показник 100.

Бактерії і мікроорганізми виявляються в поверхневих джерел водопостачання разом з дощовою водою, стічними водами, а також відходами життєдіяльності живих організмів.

Найменший показник бактеріального забруднення має артезіанська вода. Для неї мікробне число не буде перевищувати 30.

Важливо не тільки правильно очищати воду, яка буде в подальшому використовуватися для пиття, але і зберігати її якість перед тим, як відправити в систему постачання.

Компанія займається проектуванням збірних резервуарів вертикального типу, а також подальшим їх збиранням. Такі резервуари здатні забезпечити її захист від різних типів забруднення.

Це може бути досягнуто за рахунок:

  • Використання спеціальної ПВХ-мембрани, яка не дає воді контактувати з металевим корпусом, що дозволяє підвищити якість води. За час зберігання в неї не надходять додаткові домішки.
  • Наявності спеціальних повітряних фільтрів, які компенсують тиск в ємності для води. Так вода дихає і може зберігатися тривалий час.

Дистанційний моніторинг стану резервуарів за допомогою автоматизованого управління «ЕкоТанк»

Автоматизована система управління резервуарів складається з датчиків рівня і температури рідини, шафи управління (ШУ), що відповідає за контроль основних параметрів обслуговуємої конструкції. Використання якісно сконструйованої системи автоматики є одним з ефективних способів зменшення витрат на обслуговування всієї системи.

Однією з причин розробки програмного забезпечення, що має відношення до диспетчеризації і моніторингу резервуарів, під керівництвом фахівців «ЕкоТанк» є необхідність підвищення рівня комфорту їх експлуатації. Завдяки централізованому контролю та дистанційному управлінню, оперативно збирається і зберігається інформація про особливості експлуатації резервуарів на об'єктах, де вони встановлюються.

Віддалений моніторинг

Регулярно оновлюванні дані про стан резервуарів завантажуються на сервер, де вони зберігаються для подальшої обробки. Таким чином, доступ до інформації про особливості використання резервуарів, в тому числі основних параметрах роботи і причини виникнення позаштатних і екстрених ситуацій, надається в режимі 24/7.

Як здійснюється процес моніторингу? Для якісного управління системою використовується стаціонарний комп'ютер, мобільний девайс, будь то телефон, або планшет, з метою оперативного реагування в разі виникнення збоїв в системі пожежогасіння та питного водопостачання.

Звертайтеся на наше виробництво резервуарів для води.

Зв'язок з нами:
info@ecotank.org
+38(067) 505-29-50
Пн-Пт 8:45-17:45
м. Київ, пр. Л. Курбаса, 2-Б, оф. 702
Ваше ім'я:
Номер телефону: