03148, м. Київ, пр. Л. Курбаса, 2-Б, оф. 702
Замовити дзвінок

Вибираючи резервуари, в яких буде зберігатися пожежний запас води, багато хто віддає перевагу або підземним бетонним ємностей, або наземним звареним сталевим резервуарів. Це найоптимальніший варіант, який дає можливість забезпечити пожежну безпеку на промислових підприємствах і заводах, логістичних парках, торгових центрах і т.д.

Технології продовжують удосконалюватися, тому на ринку стають все більш популярними альтернативні рішення. Йдеться про вертикальні збірно-розбірні резервуари. Для їх виготовлення використовується гальванізована сталь в листах. Ємності доповнені пластиковою-мембраною і кріплення комплектуючих здійснюється за допомогою болтових з'єднань.

З 2012 року основним виробником таких ємностей на вітчизняному ринку є компанія «ЕкоТанк». Фахівці компанії за весь час роботи в даному напрямку змогли підготувати проекти і виконати установку більше 500 резервуарів. Все більше замовників вважають за краще саме високотехнологічні рішення, які оптимально підходять для зберігання пожежного запасу води.

У цій статті ми порівняємо два схожих між собою рішення по зберіганню води. Для порівняння ми вибрали наземні сталеві зварні ємності і наземні сталеві резервуари на болтових з'єднаннях. Це дає можливість привести переконливі аргументи і навести докази того, що по конструкційним особливостям слід віддати перевагу саме збірним сталевим резервуарам, а не традиційним зварним.

Зв'язок з нами:
info@ecotank.org
+38(067) 236-54-77
+38(050) 352-66-25
Пн-Пт 8:45-17:45
м. Київ, пр. Л. Курбаса, 2-Б, оф. 702
Ваше ім'я:
Номер телефону: