03148, м. Київ, пр. Л. Курбаса, 2-Б, оф. 702
Замовити дзвінок

Зберігання рідини при низьких температурах

Ємності «ЕкоТанк» використовуються для зберігання води у великих обсягах з метою задоволення технічних і пожежних потреб. Резервуари «ЕкоТанк» застосовуються і для зберігання води, призначеної для пиття. Таким чином, забезпечується збереження води в рідкому агрегатному стані при температурі вище 0 градусів Цельсія, щоб гарантувати доступність води для подальшої поставки на об'єкт.

Встановлюються резервуари в регіонах з різними кліматичними умовами. Одним з основних вимог по експлуатації резервуарів є збереження температури повітря на рівні не нижче -50 градусів Цельсія.

Утеплення резервуарів

  • Резервуари «ЕкоТанк», призначені для зберігання водних ресурсів, відрізняються наявністю стінок і днища з теплоізоляційними властивостями. Додатковою перевагою є можливість підтримувати температуру рідини вище 0 градусів Цельсія за допомогою деталей автоматизованої системи управління.
  • Передбачено розміщення резервуарів всередині промислових об'єктів з внутрішньою системою опалення, що дозволяє скоротити витрати на утеплення стін, днища і даху ємностей. На додаток до цього, немає необхідності займатися підключенням нагрівача води.

Завдяки автоматизованій системі управління резервуари «ЕкоТанк» здатні забезпечувати зберігання води в рідкому стані навіть в суворі морози.

Зв'язок з нами:
info@ecotank.org
+38(067) 236-54-77
+38(050) 352-66-25
Пн-Пт 8:45-17:45
м. Київ, пр. Л. Курбаса, 2-Б, оф. 702
Ваше ім'я:
Номер телефону: