03148, м. Київ, пр. Л. Курбаса, 2-Б, оф. 702
Замовити дзвінок

Поліетиленові і поліпропіленові резервуари

Конструкції, виготовлені з поліетилену і поліпропілену, ідеально підходять для підприємств малих і середніх розмірів через невеликий обсягу ємностей. У разі використання резервуара 300 м³ великими підприємствами потрібна додаткова площа для установки ємності такого ж розміру.

Важливою перевагою поліетиленових і поліпропіленових протипожежних резервуарів є їх невелика вага, що робить процес перевезення і монтажу менш складним, ніж у випадку з металевими резервуарами. До плюсів відносять герметичність конструкції.

Виключається і ризик виливання води через тріщини. Матеріал резервуарів є стійким до появи корозійних процесів і дії агресивного середовища. До того ж, резервуари з поліетилену і поліпропілену цінуються за тривалий термін експлуатації, так як можуть використовуватися до 50 років.

Недоліком поліетиленових і поліпропіленових резервуарів є місткість, так як доступні резервуари об'ємом до 300 м³. До того ж, якщо мова йде про поліпропілен, матеріал вимагає особливого догляду, коли доходить справа до дотримання температурного режиму.

При температурі повітря нижче 0 градусів Цельсія поліпропілен більш схильний до руйнування. Поліетилен більш стійкий до впливу низьких і високих температур, так як матеріал може використовуватися при температурі не нижче -50 градусів Цельсія і не вище +60 градусів Цельсія.

Резервуари з м'якого поліетилену

Протипожежні конструкції, виготовлені з м'якого поліетилену, відносяться до нових видів систем протипожежного захисту. Відмінною рисою протипожежних установок є форма резервуара, так як виготовляється він у вигляді цибулини. Верхня частина конструкції характеризується наявністю широкої горловини. Ємності з м'якого поліетилену часто використовуються в Міністерстві з надзвичайних ситуацій (МНС), так як резервуар швидко і просто піднімати в повітряний простір, чіпляючись за вертоліт, для безперешкодної доставки в осередок пожежогасіння.

Перевагою резервуарів з м'якого поліетилену вважається їх мобільність, так як без особливих труднощів доставляються в осередок загоряння. Найчастіше такі ємності використовуються, якщо є необхідність в запасному резервуарі.

Залізобетонні резервуари

Залізобетон, мабуть, відноситься до найдешевших матеріалів, з яких виготовляються системи протипожежного захисту. Проте, залізобетонні резервуари не такі прості в обслуговуванні.

Регулярний огляд залізобетонних конструкцій є обов'язковою умовою якісного догляду за системою протипожежного захисту. Найчастіше складності при перевірці конструкцій виникають через їх обробки грунтом, тому не завжди можна вчасно зафіксувати дефекти.

Кваліфіковані фахівці радять виділити на будівництво залізобетонних протипожежних резервуарів не менше ніж два місяці, якщо все-таки установка конструкції, виготовлена ​​із залізобетону, є найбільш оптимальним варіантом з усіх запропонованих.

Що приваблює в залізобетонних резервуарах? Перш за все, вартість монтажу конструкції є низькою порівняно з іншими видами матеріалів. Такі резервуари відрізняються низькою теплопровідністю. До мінусів відносять швидкий природний знос, який проявляється у вигляді дрібних тріщин.

До того ж, витрати на обслуговування залізобетонних резервуарів відносно високі, так як передбачається проведення регулярних перевірок та ремонтних робіт. Доставка важких резервуарів із залізобетону набагато дорожче, ніж металевих або поліетиленових конструкцій.

Залізобетонні резервуари з порошковим покриттям

Найчастіше використовуються резервуари з порошковим фарбуванням великими підприємствами. Відрізняються вони стійкістю до появи корозійних процесів, гігієнічністю і міцністю. У резервуарах із залізобетону з порошковим забарвленням можна зберігати і питну воду. Одним з недоліків є висока вартість транспортування.

Зв'язок з нами:
info@ecotank.org
+38(067) 236-54-77
+38(050) 352-66-25
Пн-Пт 8:45-17:45
м. Київ, пр. Л. Курбаса, 2-Б, оф. 702
Ваше ім'я:
Номер телефону: