03148, м. Київ, пр. Л. Курбаса, 2-Б, оф. 702
Замовити дзвінок

Фахівці «ЕкоТанк» пропонують використовувати кілька способів установки резервуарів на будівельних майданчиках. Розробки компанії відрізняються практичністю і економічністю, враховуючи специфікацію проектів систем водопостачання.

Резервуар і насосна станція

Одним з можливих способів монтажу передбачає спільне розміщення протипожежних резервуарів з насосною станцією. Деякі проектувальники вважають за краще встановлювати резервуари окремо від насосної станції. Крім відкритого простору, резервуари і насосну станцію можуть монтуватися у внутрішній частині будівлі.

Який з перерахованих вище способів монтажу є найбільш оптимальним? Згідно з відгуками клієнтів компанії «ЕкоТанк», користується найбільшою популярністю спосіб, що передбачає спільне розташування резервуарів з насосною станцією, тому що зменшуються витрати на проектування та встановлення цілісного об'єкта і його подальшу експлуатацію.

У разі спільного розміщення об'єктів загального користування не будуть потрібні додаткові кошти на утеплення трубопроводів і запірної арматури, оскільки вузли розташовуються усередині насосної станції. Згідно з проектом, відсутня необхідність монтажу зовнішніх трубопроводів між насосною станцією і резервуаром. На додаток до цього, об'єкти загального призначення встановлюються на одній плиті.

Матеріал для протипожежних резервуарів

З огляду на той факт, що ⅓ від загальної вартості протипожежної системи об'єкту доводиться на пожежні резервуари, вибір якісного матеріалу є одним з важливих етапів проектування ємності, і продовжує термін її експлуатації.

Металеві конструкції

Умовно металеві протипожежні резервуари поділяють на зварні та збірні ємності. Багато замовників віддають перевагу збірним конструкціям через особливості з'єднання зварних конструкцій. Слабким місцем зварних резервуарів є зварні шви. Вода в зварних резервуарах знаходиться в безпосередньому контакті з металом, тому потрібен особливий догляд за конструкціями

Щоб уникнути передчасного виходу з ладу, слід час від часу фарбувати зварювальні шви. У разі відсутності необхідного догляду відбувається окислення металу, що стає причиною виникнення корозійних процесів, що в рази зменшує термін використання ємності.

У випадку зі збірними резервуарами цілісність конструкції забезпечується за рахунок болтових з'єднань. Відсутній ризик виникнення корозії через установки полімерної мембрани, присутність якої виключає ймовірність контакту між металом і водою.

Металеві резервуари відносяться до міцних конструкцій, які витримують різкі коливання температур, тому можуть встановлюватися в будь-який час року. Конструкції, виготовлені з металу, стійкі до впливу різних зовнішніх факторів, в тому числі морозів, злив і вітрів. До того ж, завжди є можливість збільшити обсяг використовуваного резервуара. Одним з недоліків вважається наявність в зварних конструкціях місць, схильних до корозії.

Зв'язок з нами:
info@ecotank.org
+38(067) 236-54-77
+38(050) 352-66-25
Пн-Пт 8:45-17:45
м. Київ, пр. Л. Курбаса, 2-Б, оф. 702
Ваше ім'я:
Номер телефону: