03148, м. Київ, пр. Л. Курбаса, 2-Б, оф. 702
Замовити дзвінок

Необхідність монтажу водозабірного вузла з анти-вихровою пластиною

Одним з важливих етапів проектування резервуарів є установка водозабірного вузла з анти-вихровою пластиною. Інженер-проектувальник компанії «ЕкоТанк» зазначає, що при проектуванні резервуарів слід враховувати первісне призначення конструкції, так як при установці резервуара для зберігання питної води анти-вихрова пластина просто не монтується. Пояснюється відсутність анти-вихрової пластини особливістю наповнення ємності і зливу рідини - рівномірно і без навантажень.

Наявність анти-вихрової пластини в пожежних резервуарах, призначених для зберігання води, необхідної для зовнішнього пожежогасіння, є обов'язковою умовою нормального функціонування конструкції. Висока швидкість подачі води може стати причиною розгойдування резервуара і всмоктування повітря, тому в разі установки анти-вихрової пластини відсутня ймовірність виникнення подібних процесів. Григорій Попович запевняє, що таким чином забезпечується стійкість конструкції і безперебійність роботи обладнання.

Мембрана: особливості заміни в збірних сталевих резервуарах

Збірні сталеві резервуари «ЕкоТанк» використовуються разом з високоміцною мембраною, яка забезпечує герметичність конструкції і контроль якості рідини всередині ємності. Виготовляється мембрана в індивідуальному порядку, покладаючись на конкретні розміри резервуара, тоді як вибір матеріалу буде залежати від сфери використання конструкції, будь то зберігання питної води, або ж її застосування як системи протипожежного захисту. Термін служби мембрани складає не менше 15 років.

Незважаючи на тривалість використання матеріалу, виникають непередбачені ситуації, що вимагають негайної заміни мембрани. Найбільш очевидною причиною є закінчення терміну експлуатації. До можливих причин демонтажу мембрани відносять механічні пошкодження поверхні матеріалу, збільшення або зменшення розмірів резервуара, зміна призначення запасів води, що зберігаються всередині ємності.

Як здійснюється заміна мембрани? Процес заміни матеріалу представляє собою демонтаж листа, який знаходиться в нижній частині резервуара. Демонтажні роботи включають перекриття надходження води, щоб звільнити резервуар від рідини. Після проведення підготовчих робіт для демонтажу мембрани відкривають люк, щоб забезпечити повноцінний доступ до ємності.

Потім здійснюється заміна листа, який розміщується в нижній частині резервуара, на новий матеріал. Існує два способи проведення демонтажу - зріз частини мембрани або усунення всієї мембрани для заміни її на нову мембрану.

Роботи по заміні мембрани включають і перевірку працездатності ТЕН-ів, щоб в результаті усунути несправності або просто замінити їх на нові. Потім плавно переходять до закріплення мембрани. Разом з установкою мембрани відбувається і монтаж вузлів ємності. Заключною частиною демонтажних робіт є установка листа, утеплювача і перевірка надійності фіксації люка.

Тривалість процедури по заміні мембрани в ємності для води становить від 12 до 14 годин. Проводиться вона в будь-який час року, але при температурі повітря не нижче -30 градусів Цельсія.

Зв'язок з нами:
info@ecotank.org
+38(067) 236-54-77
+38(050) 352-66-25
Пн-Пт 8:45-17:45
м. Київ, пр. Л. Курбаса, 2-Б, оф. 702
Ваше ім'я:
Номер телефону: