03148, м. Київ, пр. Л. Курбаса, 2-Б, оф. 702
Замовити дзвінок

Установка пожежних резервуарів: стандартні помилки проектувальника-закупника

При виборі пожежних резервуарів слід орієнтуватися на технічну інформацію по проекту. Втративши деякі деталі, можна не вкластися в бюджет, виділений на реалізацію проекту, порушити терміни виконання робіт.

Вибір пожежних резервуарів входить в коло повноважень підрядника, що спеціалізується на проектуванні та будівництві системи водопостачання, призначеної для зберігання води, необхідної для зовнішнього пожежогасіння. Підрядник, який забезпечує виконання поставлених завдань в рамках діапазону повноважень, приймає на себе і відповідальність за їх реалізацію.

Ціна комерційної пропозиції

Перша помилка, з якою стикається проектувальник-закупник, відповідальний за підбір резервуарів з протипожежною системою, є вибір конструкції, покладаючись на первісну вартість. Перш ніж зупинитися на конкретному проекті, слід уважно ознайомитися з технічною інформацією та комплектністю підрядника і постачальника.

При складанні ціни, представленої в первісній пропозиції, часто враховується стандартна комплектація конструкції. Іноді в первісній пропозиції не міститься інформація про теплоізоляційні властивості резервуара, кліматичних і сейсмічних навантаженнях, загальній кількості патрубків для обв'язки резервуара, системи підігріву рідини. На додаток до цього, не вказується інформація про особливості монтажу конструкції.

У зв'язку з відсутністю розуміння того, що потрібно для реалізації повноцінного проекту, який може відрізнятися від первинної пропозиції, замовник, орієнтуючись на низьку вартість установки конструкції, стикається з ситуацією, коли потрібно знову і знову доплачувати за проект. У замовника не завжди є можливість відмовитися від проекту через відсутність часу і ресурсів на пошук альтернативних технічних рішень.

З огляду на всі необхідні нюанси, фахівці «ЕкоТанк» спочатку промовляють всі технічні моменти з замовником, щоб перед запуском проекту надати загальну суму, яка і буде остаточною ціною монтажу пожежного резервуара. Незважаючи на те, що враховується можливість внесення необхідних корективів в процесі установки, прорахунок буде максимально точним і на 95% наближеним до реальності.

Компетентність підрядника

Іноді проблеми з установкою пожежного резервуара можуть виникати через відсутність необхідного досвіду у компанії, яка займається монтажем системи зовнішнього пожежогасіння.

Досвідчені фахівці мають можливість уникнути ряду проблем, які виникають на етапі вибору і установки пожежних резервуарів. Є багато компаній, які спеціалізуються на постачанні різних по призначенню металевих конструкцій. Проте, вузькопрофільні компанії займають більш виграшну позицію через рівень компетенції.

Незважаючи на те, що важко визначити компетенцію компанії, найчастіше звертають увагу на вже реалізовані проекти і позитивні і негативні відгуки до них, щоб скласти загальне уявлення про її роботу.

Що являє собою кейс «ЕкоТанк»? У портфоліо компанії знаходиться більше ніж 100 реалізованих проектів за 5-річний період. «ЕкоТанк» прислухається до вимог замовника і враховує особливості реалізації кожного проекту окремо.

Покладаючись на досвід співпраці з різними замовниками, кожен з клієнтів компанії готовий надати позитивні рекомендації, забезпечивши доступ до об'єктів, що є частиною реалізованого проекту, і підтвердженням компетентності підрядника в особі «ЕкоТанк».

Термін виконання замовлення

Незважаючи на те, що швидкість втілення проекту в життя особливо цінується серед замовників, все-таки є стандартна процедура виконання робіт. Прискорюючи деякі етапи, підрядники не завжди готові дати 100% гарантію якості виконання монтажних робіт. Чи варто погоджуватися?

Замовник завжди має рацію, але, якщо термін виготовлення конструкції становить 10 тижнів, навряд чи варто погоджуватися на проект, який обіцяють реалізувати за 5 тижнів. У випадку з установкою пожежних резервуарів радять покладатися на досвід індустрії, а не на удачу.

Безумовно, є безліч ризиків. Перш за все, підрядник може вказувати термін виконання робіт без урахування часу, виділеного на проектування, узгодження і транспортування конструкції. Деякі компанії готові забезпечити швидкість реалізації проекту, порушуючи загальну технологію, що негативно позначається на якості виконання проекту.

Досвідчені фахівці не радять зв'язуватися з підрядниками, які вимагають негайної виплати коштів з приводом і без приводу. Іноді підрядники готові погодитися на виплату штрафних санкцій, щоб виконати проект швидше інших компаній, хоча завжди можна уникнути виникнення подібних ситуацій на етапі узгодження плану і терміну виконання робіт.

Незважаючи на попередження кваліфікованих фахівців, замовники можуть погоджуватися на установку обладнання, яке поставляється швидко, але не завжди відповідає вимогам, що перетікає в необхідність повторної установки і збільшення витрат на об'єкт.

Покладаючись на багаторічний досвід роботи, компанія «ЕкоТанк» надає проект з урахуванням реального часу, необхідного на впровадження проекту в життя.

Межі відповідальності

Іноді виникають ситуації, коли два підрядника, наприклад, щоб забезпечити установку пожежного резервуара і насосної станції, не можуть досягти консенсусу щодо обв'язки резервуарів або монтажу системи автоматики, тому що не розуміють, хто повинен взяти на себе відповідальність за виконання монтажних робіт.

Компанія «ЕкоТанк» вказує зону відповідальності на етапі проектування резервуарів і підписання договору, так як цінує час своїх фахівців і замовника.

Зв'язок з нами:
info@ecotank.org
+38(067) 236-54-77
+38(050) 352-66-25
Пн-Пт 8:45-17:45
м. Київ, пр. Л. Курбаса, 2-Б, оф. 702
Ваше ім'я:
Номер телефону: