03148, м. Київ, пр. Л. Курбаса, 2-Б, оф. 702
Замовити дзвінок

Розмір і місце розташування

Для того, щоб змонтувати пожежний резервуар, необхідно спеціальне місце на території підприємства. Якщо його будують під відкритим небом, то обов'язково слід брати до уваги кліматичні умови. Такий резервуар обов'язково повинен мати свою систему обігріву води на той випадок, якщо температура води опуститься нижче нуля градусів Цельсія. Для того, щоб уникнути розморожування і руйнування корпусу, РВС слід обов'язково розміщувати в будівлі капітального типу, щоб була можливість підігріву або опалення.

Резервуари зі сталі можуть монтуватися до 8,5 м у висоту і більше. А при такому обсязі зростання висоти буде пропорційно зменшувати площу основи конструкції.

Також вертикальні резервуари наземного типу можуть бути змонтовані як у вигляді окремо розташованих конструкцій, так і поряд з насосною станцією. Частково це дозволить заощадити кошти на трубне трасування до насосів або безпосередньо на стіни станції.

Якість і особливості ремонту

Пожежні резервуари зі сталі придатні до ремонту на 100%, їх можна полагодити без використання спеціальної техніки і досить швидко.

Резервуари деяких типів, наприклад збірно-розбірні, що з'єднуються болтами, виробляють в заводських умовах, тому всі вироби проходять максимальний контроль якості. Це допомагає значно підвищити їх надійність і зменшити необхідність проводити ремонтні роботи.

Як обігрівати сталеві наземні резервуари

Система підігріву води необхідна будь-якому сталевому наземного резервуару. Для того, щоб гріти всередині воду, використовуються ТЕН-и, а на стінах, дні і даху встановлюються потужні контури утеплення. Це допоможе зменшити втрати тепла, коли на вулиці похолодало. Також при наявності контуру, ТЕН-и можуть бути необов'язкові: вони будуть включатися тільки в тому випадку, якщо температура води буде падати до 5 градусів за Цельсієм.

Обсяги резервуара, його демонтаж і перенесення

Сталеві резервуари спроектовані таким чином, що їх ємність можна практично постійно збільшувати. Єдиною перешкодою в даному випадку є запас міцності плити фундаменту, навантаження на яку буде постійно зростати.

Деякі типи резервуарів можна швидко демонтувати і при цьому зберегти всі без винятку конструкційні елементи (крім анкерів, які закріплюють резервуар на плиті фундаменту). Такий резервуар можна буде використовувати на будь-якому іншому майданчику. Це дозволить збільшити вартість резервуара і тривалість її експлуатації.

Плюси і мінуси конструкції

Вертикальні резервуари мають такі плюси:

  • не потрібно проводити масштабні земляні роботи або вирішувати проблему з відведенням ґрунтових вод;
  • можна досить легко демонтувати і переносити резервуари;
  • конструкція відрізняється простим доступом для проведення ремонтних робіт або планового технічного обслуговування;
  • виглядають досить органічно і можуть послужити для реклами.

Мінуси використання надземних резервуарів:

  • потрібно виділити спеціальне місце на території підприємства;
  • потребують системі обігріву та якісної теплоізоляції.
Зв'язок з нами:
info@ecotank.org
+38(067) 236-54-77
+38(050) 352-66-25
Пн-Пт 8:45-17:45
м. Київ, пр. Л. Курбаса, 2-Б, оф. 702
Ваше ім'я:
Номер телефону: