03148, м. Київ, пр. Л. Курбаса, 2-Б, оф. 702
Замовити дзвінок

Проведення розрахунків вимагає виконання важливого проектного завдання - регулювання в резервуарах тиску. При цьому вирішується основна проблема - підтримується в ємності вакуумметричний і внутрішній тиск. При різких перепадах цих величин можливі деформації резервуарних стінок.

Щоб запобігти подібним проблемам, слід використовувати арматуру дихального типу. Для цього проводиться установка дихальних трубок (дихальної арматури) на протилежні ємності.

Якщо з резервуара забирати воду інтенсивно, утвориться надлишковий тиск, в результаті чого стінки ємності можуть серйозно деформуватися. Щоб уникнути цього на даху монтують дихальні патрубки, оскільки дах сталевого збірного резервуара є стаціонарним.

Даний вузол врізається в сендвіч-панелі, власне, з яких і виконано дах, а потім проводиться ретельна герметизація. Таке рішення дає можливість резервуару вільно контактувати з навколишнім середовищем.

Варто відзначити, що дихальні патрубки обов'язково повинні постійно перебувати у відкритому стані, щоб мати можливість забирати повітря. Крім того, їх потрібно захищати від засмічень. Конструкція таких елементів створюється індивідуально на стадії проектування, повністю залежить від потрібних проектних значень і даних.

Що впливає на конструкцію дихальних патрубків:

1. Ступінь віддаленості насосної станції.

2. Довжина і діаметр трубопроводу.

3. Обсяг резервуара.

4. Потужність і функціональність насосної станції.

5. Призначення водного запасу (пожежний або питний).

Уже тривалий час компанія ЕкоТанк займається проектуванням і поставкою збірних резервуарів зі сталі для питного і пожежного запасу води. Такі ємності бувають об'ємом 100-4000 м3. Довговічність і справність їх роботи забезпечується наданням гарантії строком до 5 років.

Зв'язок з нами:
info@ecotank.org
+38(067) 236-54-77
+38(050) 352-66-25
Пн-Пт 8:45-17:45
м. Київ, пр. Л. Курбаса, 2-Б, оф. 702
Ваше ім'я:
Номер телефону: