03148, м. Київ, пр. Л. Курбаса, 2-Б, оф. 702
Замовити дзвінок

Відповідно до норм будівлі і споруди, в яких відбувається спалах, а також установки з пожежної та вибухопожежної небезпеки поділяються на такі категорії:

  • Категорія «А» - максимальний рівень вибухо- і пожежонебезпеки.

У неї входять легкозаймисті рідини і гази, у яких температура спалаху не перевищує 28 градусів. Вони можуть утворювати з'єднання високого рівня вибухопожежної небезпеки. При їх запаленні починається зростання надлишкового тиску в приміщенні, яке перевищує 5 кПа і провокує вибух

До таких споруд відносяться приміщення, в яких зберігається бензин, ЛЗР, водень або ацетиленові суміші, акумуляторні установки на стаціонарній основі, які використовують кислоту.

  • Категорія «Б» - будівлі, які вважаються до вибухо- і пожежонебезпечними.

Податливі до горіння волокна і речовини, ЛЗР, у яких температура спалаху складає 29 градусів, а також інші гази і горючі рідкі матеріали, які утворюються вибухонебезпечні і пожежонебезпечні з'єднання з тиском більш ніж 5 кПа.

Серед таких приміщень: цеху, в яких виготовляється вугільний пил і борошно з деревини, використовуються або виготовляються лакофарбові матеріали, у яких температура спалаху 28 градусів; станції, що працюють на дизельному паливі, котельні.

  • Категорії «В1-В4» - будівлі, які є пожежонебезпечними.

У категорію входять горючі елементи і речовини, рідкі розчини і матеріали; речовини, які при з'єднанні з іншими тільки горять.

До таких приміщень належать: сховища, на яких є вугілля і торф; майстерні та склади, на яких обробляється деревина; майстерні та пункти техобслуговування, а також гаражі; підприємства, на яких виробляється бітум або асфальт; трансформатори; склади з лакофарбовими та олійними матеріалами.

  • Категорія «Г» - будівлі з помірним рівнем пожежонебезпеки.

У категорію входять негорючі речовини, або ті, які постійно перебувають в розплавленому або розпеченому стані. Якщо цей стан необхідно для застосовуваних технологічних процесів на виробництві. Крім цього, фінішна обробка продукту або його виробництво пов'язане з утилізацією всіх газів, які використовуються в якості палива, а також рідких і твердих матеріалів.

До цих споруд відносять: цеху зі штампуванням металів; фабрики з виробництва цементу, цегли та інших матеріалів з технологією випалу; промислові цехи ливарної, зварювального і ковальської обробки; підприємства, що займаються ремонтом двигунів.

  • Категорія «Д» - будівлі зі зниженою пожежонебезпекою.

У неї входять різні негорючі матеріали і речовини, які перебувають в процесі обробки і зберігаються в охолодженому стані.

До таких будівель належать: підприємства холодного прокату металевих матеріалів; станції, які використовують насосне обладнання; закладу харчової промисловості, які переробляють молочні, м'ясні та рибні продукти.

Ємність для води ЕкоТанк.

Зв'язок з нами:
info@ecotank.org
+38(067) 236-54-77
+38(050) 352-66-25
Пн-Пт 8:45-17:45
м. Київ, пр. Л. Курбаса, 2-Б, оф. 702
Ваше ім'я:
Номер телефону: