03148, м. Київ, пр. Л. Курбаса, 2-Б, оф. 702
Замовити дзвінок

Необхідність дотримання вимог пожежної безпеки: протипожежні конструкції

Система пожежної безпеки на промисловому об'єкті є комплексом заходів, і передбачає використання спеціального обладнання з метою ефективного усунення причини загоряння та збитків від неї. Підприємства, складські комплекси приділяють особливу увагу питанню протипожежного захисту через особливості експлуатації сучасних об'єктів.

При будівництві об'єктів різного призначення використовуються матеріали сучасного покоління, тому і потрібна додаткова система захисту для запобігання можливої ​​пожежі. У зв'язку із застосуванням інноваційних матеріалів при зведенні промислових об'єктів і складських комплексів посилюються вимоги і контроль за дотриманням правил протипожежного захисту з боку регулюючих органів.

Пожежні резервуари для води.

Більшою популярністю користується система протипожежного захисту, що передбачає використання води у великих обсягах в разі крайньої необхідності. У зв'язку з посиленням вимог протипожежного захисту, підприємства почали встановлювати пожежні резервуари, які забезпечують доступ до великого запасу води.

Що собою являють пожежні резервуари? Перш за все, пожежні резервуари є ємностями спеціального призначення, які забезпечують зберігання води конкретного обсягу, зазначеного в нормативних документах з пожежної безпеки промислових об'єктів або складських комплексів.

Нормативна база визначає кількість елементів системи протипожежного захисту, установка яких є обов'язковою в будівлях і різних спорудах. Їх вибір регулюється спеціальними технічними умовами, будівельними нормами і правилами, з останніми змінами і доповненнями. До того ж, передбачається і ретельне вивчення і інших відомчих і нормативних документів, які дозволяють забезпечити установку ефективної системи протипожежного захисту.

Установка додаткової системи протипожежного захисту у вигляді спеціальних резервуарів з водою конкретного обсягу є обов'язковою умовою ефективного гасіння пожежі, якщо використання джерела водопостачання для усунення причини загоряння не є можливим і економічно вигідним.

Зводом правил передбачено і кількість пожежних резервуарів, що використовуються в якості системи протипожежного захисту, з цілодобовим доступом до води для гасіння пожежі. Наприклад, промисловий об'єкт повинен забезпечити доступ до мінімуму двох пожежних ємностей з конкретним обсягом води, яка буде доставлятися в будь-яку точку для гасіння пожежі на території, підконтрольній підприємству.

При проведенні розрахунку необхідного запасу води для гасіння пожежі на підприємствах різних розмірів враховуються кілька факторів. Перш за все, потрібно надати інформацію по гідравлічному розрахунку водопостачання, визначивши обсяг води для гасіння пожежі, з огляду на особливості побудови споруд і будівель. Потім потрібно розділити загальний обсяг водних запасів на кількість необхідних пожежних резервуарів, щоб в кінцевому результаті отримати необхідні розрахункові дані по одній ємності спеціального призначення.

Компанія «ЕкоТанк» має більш ніж 5-річний досвід роботи з установкою пожежних резервуарів, забезпечуючи ефективне функціонування системи протипожежного захисту відповідно до нормативних вимог з пожежної безпеки. З огляду на той факт, що технічні рішення повинні впроваджуватися з урахуванням вимог міжнародної системи стандартів пожежної безпеки FM Global, «ЕкоТанк» в найкоротші терміни усуває невідповідності зіставлення протипожежних норм.

Зв'язок з нами:
info@ecotank.org
+38(067) 236-54-77
+38(050) 352-66-25
Пн-Пт 8:45-17:45
м. Київ, пр. Л. Курбаса, 2-Б, оф. 702
Ваше ім'я:
Номер телефону: