03148, м. Київ, пр. Л. Курбаса, 2-Б, оф. 702
Замовити дзвінок

Компанія «ЕкоТанк» має великий досвід роботи з резервуарами пожежного запасу води, питного запасу, ємностей для зберігання риби, ємностей для добрив КАС і патоки. Це є гарантією того, що наші технічні рішення повністю відповідатимуть нормам пожежної безпеки та інших норм.

Компанія надає повний комплекс послуг. При цьому проект може бути реалізований з урахуванням індивідуальних вимог замовника - починаючи від розробки індивідуального проекту резервуара до монтажу і моменту проведення гідравлічних випробувань.

Виготовлення всіх комплектуючих для резервуарів відбувається в заводських умовах. Для цього використовується високотехнологічне обладнання. Готові ємності додатково проходять подвійний контроль якості. Продукція «ЕкоТанк» має всі необхідні акредитації, сертифікати та дозволи. При цьому ємності повністю відповідають вимогам.

Резервуари збираються безпосередньо на об'єкті будівництва. Збірка виконується в максимально короткі терміни - 5-15 днів. Знадобиться тільки бригада майстрів з 3-6 чоловік. Виконати складання є можливим в будь-який час року.

Виконати складання резервуарів є можливим навіть в умовах обмеженого простору всередині будівель і споруд. Мінімальна відстань до стін і інших конструкцій можлива від 20 см до 1 метра. Також зібрати ємність можна у важкодоступних районах, де переважає велике вітрове навантаження або складна сейсміка.

Фахівці компанії «ЕкоТанк» для всіх своїх замовників надають кваліфіковане гарантійне та післягарантійне сервісне обслуговування. Це дозволяє бути впевненим в безвідмовній роботі обладнання і збільшення його експлуатаційного терміну.

Зв'язок з нами:
info@ecotank.org
+38(067) 236-54-77
+38(050) 352-66-25
Пн-Пт 8:45-17:45
м. Київ, пр. Л. Курбаса, 2-Б, оф. 702
Ваше ім'я:
Номер телефону: