03148, м. Київ, пр. Л. Курбаса, 2-Б, оф. 702
Замовити дзвінок

Вибирати будь-який компонент протипожежної системи слід з урахуванням нормативів. У тому числі звернути увагу слід на ряд технічних умов і правил.

Пожежний обсяг води повинен бути передбаченим в тих випадках, якщо немає можливості отримати необхідну кількість води для гасіння вогнища загоряння. Також, це стосується і тих випадків, коли це економічно недоцільно. Для того, щоб було цілодобове забезпечення водою систем гасіння пожеж знадобиться встановити мінімум дві пожежні ємності або водойми.

На підприємстві потрібно забезпечити достатній обсяг води, щоб можна було загасити будь-яку пожежу. Щоб розрахувати обсяг ємності, слід скористатися наступними даними:

• час, який потрібно для того, щоб повністю ліквідувати вогнище загоряння;

• пожежонебезпека в залежності від пори року і погодних умов;

• загальна кількість резервуарів на території підприємства;

• час, який знадобиться для того, щоб заповнити резервуар повністю.

Такі резервуари успішно експлуатуються. Вони підходять не тільки для зберігання води, але і для агресивних рідин. Це є показником їх високої надійності.

Наша компанія виконує установку наземних пожежних резервуарів в будь-якому регіоні країни. Ми даємо гарантію, що протягом 5 років не виникнуть протікання або будь-якого роду ушкодження. Термін експлуатації складає мінімум 60 років. Резервуари «ЕкоТанк» дали перевагу багатьом великим підприємствам по всій країні.

Ряд великих клієнтів в першу чергу націлені на те, щоб зменшилися експлуатаційні витрати. Зробити це можна за допомогою наших резервуарів протипожежного запасу. Їх експлуатація не передбачає серйозні витрати.

Зв'язок з нами:
info@ecotank.org
+38(067) 236-54-77
+38(050) 352-66-25
Пн-Пт 8:45-17:45
м. Київ, пр. Л. Курбаса, 2-Б, оф. 702
Ваше ім'я:
Номер телефону: