03148, м. Київ, пр. Л. Курбаса, 2-Б, оф. 702
Замовити дзвінок

У сталевих збірних резервуарах зберігати воду особливо надійно. Але при цьому не всі фахівці, які компетентні в питаннях гасіння пожеж, розуміють, що головною складовою таких збірних резервуарів виступає пластикова мембрана.

Системи пожежогасіння відповідають за те, щоб на об'єкті була забезпечена пожежна безпека. Саме гасіння пожеж за допомогою води є найбільш поширеним. Досить часто в цілях боротьби з вогнем прийнято використовувати сплінкерну систему. Високий тиск водяного розпилення локалізує осередок пожежі. Головна вимога до такої системи - це швидке спрацьовування розпилювачів і безвідмовна робота всієї системи.

Сплінкерна система включає в себе зрошувачі, насосну станцію з ємностями, автоматичні прилади контролю та контрольно-вимірювальну апаратуру, трубопроводи. Для забезпечення справності розпилювачів, потрібно періодичне виконання їх перевірки та усунення виявлених неполадок. З цією метою можливе проведення технічного обслуговування.

Такі технічні заходи зачіпають і пожежні резервуари. Раз на кілька років проводиться зовнішній огляд ємностей на те, чи присутній на поверхні іржа. При необхідності, можливе виконання фарбування або нанесення антикорозійного покриття. Але такі маніпуляції потрібні тільки для наземних сталевих і підземних бетонних ємностей. Якщо мова йде про збірні сталеві резервуари, то це не обов'язково. Це пов'язано з кількома причинами.

Пожежні резервуари «ЕкоТанк» мають відмінну рису. Вона полягає в тому, що ми використовуємо міцну мембрану. Це дозволяє говорити про багаторічну бездоганну герметичності резервуара. При цьому якість води залишається незмінною. Вода зберігає свої властивості, а на поверхні корпусу не виникає корозія. Це пов'язано з тим, що між водою і металом відсутній прямий контакт.

Виготовлення мембранного вкладишу виконується безпосередньо на заводі з урахуванням розмірів резервуара. На об'єкт він доставляється повністю складеним. Залежно від призначення ємності підбирається матеріал, з якого буде виготовлена ​​мембрана. Експлуатаційний термін мембрани - 15 років. Додатково не потрібен особливий догляд і складне обслуговування.

Зв'язок з нами:
info@ecotank.org
+38(067) 236-54-77
+38(050) 352-66-25
Пн-Пт 8:45-17:45
м. Київ, пр. Л. Курбаса, 2-Б, оф. 702
Ваше ім'я:
Номер телефону: