03148, м. Київ, пр. Л. Курбаса, 2-Б, оф. 702
Замовити дзвінок

Для виготовлення пожежного резервуара ЕкоТанк використовуються сталеві листи. Усередині кожного резервуара знаходиться пластикова мембрана, всередині якої знаходиться вода.

Чи буде нести блискавка небезпеку для пожежного резервуара?

Вертикальний пожежний резервуар є не просто сталевою ємністю. Це високотехнологічна конструкція, яка включає в себе систему електронних датчиків, насосне обладнання та прилади електрообігріву. Для цих елементів потрібен захист. Не можна допустити виникнення ситуацій, коли значний струм блискавки пішов по трубах в насосну станцію або спровокував поломку нагрівальних елементів, пошкодив або вивів з ладу функціональний і контрольно-керуючий електронне обладнання резервуара.

Що робити для захисту резервуара?

Згідно з технологічними правилами при монтажі, близько резервуара повинен бути виконаний замкнутий контур заземлення. Він повинен включати в себе горизонтальний електрод і вертикальні електроди в місцях, де смуги заземлення підключаються до резервуару.

Для виготовлення приймачів блискавки, які встановлюються на резервуарі, використовуються круглі стрижні або труби з поперечним перерізом не менше 100 мм2. Блискавко приймач кріпиться до резервуару біля верхнього поясу стінки або до стаціонарного даху, а також приєднується до заземлення.

Як тільки блискавковідвід приймає струм блискавки, він йде відразу ж в заземлювач, що сприяє зниженню ризику пошкодження. Це найнадійніший спосіб захисту від блискавок.

Щоб захистити приймачі блискавок від корозії, виконується оцинкування або фарбування із застосуванням цинкнаповнених лакофарбових матеріалів. Вершина блискавкоприймача на довжині близько 1 м також повинна бути піддана гарячому цинкуванню.

Приєднання металевих корпусів і трубопроводів до заземлювача сприяє захисту резервуарів від електростатичної індукції і електрики. Проектувальники рекомендують подбати про заземлення і громовідводи навіть для тих резервуарів, які використовуються з метою зберігання протипожежного і питного запасу води. Це забезпечить надійне і стабільне функціонування резервуара.

Зв'язок з нами:
info@ecotank.org
+38(067) 236-54-77
+38(050) 352-66-25
Пн-Пт 8:45-17:45
м. Київ, пр. Л. Курбаса, 2-Б, оф. 702
Ваше ім'я:
Номер телефону: