03148, м. Київ, пр. Л. Курбаса, 2-Б, оф. 702
Замовити дзвінок

Головним напрямком компанії ЕкоТанк є виробництво і реалізація високоякісних модульних резервуарів різних типорозмірів. Ми змогли об'єднати досвід наших європейських колег і власні напрацювання. В результаті, нам вдалося поєднати метал і пластик таким чином, щоб вийшла ідеальна ємність для зберігання води та інших рідин.

Показники міцності, зносостійкості і інші експлуатаційні якості в наших метало-пластикових резервуарів в кілька разів перевершують інші типи резервуари. Швидкість і простота збірки в важко-доступних місцях. Роблять наш продукт перспективним на ринку ємнісного обладнання. Так само ми розширили можливості реалізації модульних резервуарів ввівши підземні ємності пожежного та питного запасу чистої води.

ВІД ДАХУ ДО ФУНДАМЕНТУ: ВЛАШТУВАННЯ ЗБІРНИХ СТАЛЕВОГО РЕЗЕРВУАРА

Початок складання сталевих резервуарів виконується з даху. Далі піднімається корпус, виконується монтаж сталевих ярусів і установка теплоізоляції. Кріплення ПВХ-мембрани відбувається до верхнього краю верхнього кільця. Для цього використовуються болтові з'єднання.

Зовнішня поверхня фундаментної плити - це дно резервуара. Нею також може виступати плита перекриття, на поверхню яку додатково наноситься поліефірний нетканий матеріал. Цілісність ємності ніяк не залежить від мікродеформацій і тріщин у фундаменті. При цьому, це повністю нівелює ризик втрати води в процесі експлуатації.

Інноваційні рішення наших резервуарів в кілька разів перевершують застосування традиційних бетонних і наземних зварних ємностей. Фахівці все частіше віддають перевагу збірним сталевим пожежним резервуарів. З їх допомогою відбувається забезпечення абсолютної герметичності конструкції. При цьому якість води залишається на вищому рівні. Обслуговувати такі ємності досить просто. Це дозволяє говорити про підвищення рівня пожежної безпеки.

Зв'язок з нами:
info@ecotank.org
+38(067) 236-54-77
+38(050) 352-66-25
Пн-Пт 8:45-17:45
м. Київ, пр. Л. Курбаса, 2-Б, оф. 702
Ваше ім'я:
Номер телефону: